Perechyn Half Marathon of Fedor Feketa

Run like a legend

Winners 2018
Місце Номер Ім'я Рік народження Команда Місто Країна Результат
Переможці чоловіки – АБСОЛЮТНА КАТЕГОРІЯ
1 78 Сало Тарас 1981 SC Ultra Львів Україна 1:15:28
2 80 Гаврилюк Роман 1982 Saucony Ukraine Team Луцьк Україна 1:19:31
3 88 Малий Анатолій 1974 Ужгород Україна 1:23:46
Переможці жінки – АБСОЛЮТНА КАТЕГОРІЯ
1 76 Нікітась Олена 1982 SC Ultra Львів Україна 1:45:26
2 45 Соляк Марина 1985 U-Run Club Ужгород Україна 1:49:53
3 4 Давиденко Тетяна 1994 SC Ultra Львів Україна 1:53:57
Переможці чоловіки – ВІКОВА ГРУПА 17-29
1 33 Дубовський Андрій 1992 SC Ultra Львів Україна 1:29:15
2 44 Дмитрук Олександр 1990 U-Run Club Ужгород Україна 1:37:11
3 86 Латишев Юрій 1992 Львів Україна 1:38:03
Переможці чоловіки – ВІКОВА ГРУПА 30-39
1 81 Кузнєцов Генадій 1982 Київ Україна 1:26:11
2 11 Лапко Андрій 1987 Івано-Франківськ Україна 1:26:59
3 83 Чубар Василь 1987 Ужгород Україна 1:28:06
Переможці чоловіки – ВІКОВА ГРУПА 40-49
1 90 Лаврик Тарас 1971 Львів Україна 1:24:51
2 46 Кость Микола 1969 U-Run Club Міжгір’я Україна 1:46:43
3 34 Antoš 1968 Town Svitavy Svitavy ČR 1:57:55
Переможці чоловіки – ВІКОВА ГРУПА 50 і старші
1 60 Баб’як Орест 1968 Ужгород Україна 1:23:59
2 52 Терпяк Андрій 1962 СК Тячів Тячів Україна 1:49:05
3 31 Тодоров Олександр 1962 Ужгород Україна 2:02:56
Переможці жінки – ВІКОВА ГРУПА 17-29
1 87 Данилів Тетяна 1990 Львів Україна 1:57:48
2 77 Беца Мирослава 1995 U-Run Club Ужгород Україна 2:01:13
3 15 Кононенко Уляна 1992 U-Run Club Ужгород Україна 2:34:57
Переможці жінки – ВІКОВА ГРУПА 30-39
1 20 Корнєва Олена 1987 Київ Україна 2:07:16
2 32 Коваль Вікторія 1988 Ужгород Україна 2:09:50
3 72 Пилипенко Олена 1978 U-Run Club Ужгород Україна 2:23:03
Переможці жінки – ВІКОВА ГРУПА 40-49
1 7 Лопушевська Ольга 1973 Shypshyna Run Club Львів Україна 2:06:08
2 19 Диба Оксана 1971 Ужгород Україна 2:16:31
3 63 Лабінська Анжеліка 1972 ФЛА Ужгород Україна 2:17:05
Переможці жінки – ВІКОВА ГРУПА 50 і старші
1 13 Тодорова Олена 1965 Ужгород Україна 2:02:56
21 Куруца Олексій 1980 U-Run Club Ужгород Україна 1:35:14
28 Попов Максим 1985 КЛБ Hammers Малин Україна 1:35:22
26 Новак Анатолій 1987 Львів Україна 1:36:01
67 Васильєв Валерій 1987 U-Run Club Берегово Україна 1:36:43
14 Пятаков Олександр 1988 U-Run Club Ужгород Україна 1:41:00
54 Машіка Микола 1983 U-Run Club Ужгород Україна 1:41:26
43 Сень Леонід 1986 Миколаївка, Суми Україна 1:42:16
57 Hodák Marek 1986 Spišské Podhradie SR 1:42:26
68 Кудашев Генадій 1985 U-Run Club Ужгород Україна 1:42:30
37 Грудецький Олександр 1984 Львів Україна 1:43:49
65 Ігнат Ерік 1999 ФЛА Ужгород Ужгород Україна 1:44:56
95 Шимоня Микола 1998 Ужгород Україна 1:44:56
5 Іванчук Левко 1992 SC Ultra Львів Україна 1:47:30
42 Кирилюк Андрій 1982 U-Run Club Ужгород Україна 1:49:27
69 Овчаров Сергій 1987 Ужгород Україна 1:52:11
73 Кедюлич Назар 1997 Сімер Україна 1:52:17
16 Геворкян Давид 1982 U-Run Club Ужгород Україна 1:53:15
27 Гутич Василь 1978 Перечин Україна 1:53:45
79 Семенюк Михайло 1983 Ужгород Україна 1:54:27
22 Гребенюк Олександр 1986 Київ Україна 1:56:27
30 Логвінов Павло 1986 БК Ужгород Ужгород Україна 1:57:34
18 Патіюк Ігор 1980 Trafik Львів Україна 1:58:25
3 Балажі Максим 1975 Ужгород Україна 2:00:07
62 Свалявчик Олександр 2001 Ужгород Україна 2:01:06
9 Пономаренко Артем 1985 Ужгород Україна 2:02:42
17 Григоровський Мирон 1976 Ужгород Україна 2:04:02
92 Думницький Ерік 1998 Ужгород Україна 2:05:04
75 Клименко Микита 1989 Донецьк Україна 2:05:51
59 Юртин Володимир 1967 Міжгір’я Україна 2:08:09
89 Смирнов Олександр 1984 Ужгород Україна 2:09:40
55 Мазур Володимир 1964 Клуб ЗСЖ Ужгород Україна 2:10:18
84 Ковач Олександр 1983 Ужгород Україна 2:11:19
53 Слободян Устим 1989 СК Тячів Тячів Україна 2:13:57
50 Трибунський Дмитро 1974 Shypshyna Run Club Ужгород Україна 2:16:31
23 Туринін Андрій 1985 Ужгород Україна 2:19:56
51 Руденко Давид 2001 Ужгород Україна 2:22:45
39 Плиска Владислав 2001 Ужгород Україна 2:22:45
29 Казанін Віктор 1950 Науковець Київ Україна 2:24:56
85 Шоля Сергій 1985 U-Run Club Ужгород Україна 2:25:00
47 Бугір Мирослав 1986 Чоп Україна 2:26:00
94 Борсук Артем 2000 Перечин Україна 2:29:44
8 Ульянюк Паула 1997 Львів Україна 2:35:10
35 Буртовий Андрій 1988 Ужгород Україна 2:37:39
61 Нєчаєв Микита 1989 Ужгород Україна 2:38:39
82 Фіголь Олександр 2001 Ужгород Україна 2:40:07
71 Попович Інна 1992 Клуб ЗСЖ Ужгород Україна 2:40:58
38 Головчак Василь 1992 СК СИЛА Перечин Україна 2:41:30
58 Будинська Оксана 1976 U-Run Club Ужгород Україна 2:42:32
74 Козловська Людмила 1970 U-Run Club Ужгород Україна 2:44:00
49 Корнієвський Андрій 2001 Ужгород Україна 2:47:56
93 Цмур Юрій 1976 Перечин Україна 2:48:56
64 Плескач Андрій 2000 Ужгород Україна 2:55:10
25 Пахмурний Віктор 1954 Турклуб САЛО Одеса Україна 2:58:27